شماره جدید

صنعت گردشگری
صنعت گردشگری، در زمره‌ بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین صنایع دنیای کنونی به‌شمار می‌آید. بسیاری از کشورها، این صنعت پویا را به ‌عنوان اساس درآمد، اشتغال، رشد بخش خصوصی و توسعه‌ ساختار زیربنایی می‌دانند.
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
[ تعداد بازدید:۹۴۷ ]

گردشگری

قلعه رودخان ،عمارت کلاه فرنگی رشت
یکی از مهمترین مقاصد گردشگری سال های اخیر گیلان در دل کوه و انبوهی از درختان جنگل های فومن قرار دارد. جایی که بنایی با قدمت 600 ساله را در خود جای داده است به نام قلعه رودخان . قلعه ای تاریخی که متعلق به دوران سلجوقی در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی شهر فومن در استان گیلان می باشد.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
[ تعداد بازدید:۵۱۹ ]
سفر به سلطانیه
شهر سُلطانیه یکی از شهرهای استان زنجان است که در ۴۳ کیلومتری شهر زنجان واقع است.
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
[ تعداد بازدید:۳۶۰ ]
سفرنامه شاهرود، بسطام و خرقان
کشور ما ایران که به سرزمین چهارفصل شهرت دارد، با آب و هوایی معتدل، مردمانی خونگرم و طبیعتی بکر و زیبا، مکانی مناسب برای تفریح و تفرج گردشگران داخلی و خارجی است.
یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
[ تعداد بازدید:۲,۸۷۴ ]
کوهرنگ عروس زیبای طبیعت
شهرستان کوهرنگ یکی از زیباترین شهرستان های چهارمحال و بختیاری است که با وجود مناطق بکر طبیعی ونعمت های خدادادی فراوان یکی از مناطق زیبای کشور است .
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
[ تعداد بازدید:۹۰۶ ]
روستای کندوان؛ خانه هایی در دل کوه
در دامنه های کوه سهند و در50 کیلومتری جنوب تبریز در نزدیکی شهر اسکو، روستایی با نام کندوان قرار دارد که از نظر جاذبه های زمین شناسی و معماری دارای اهمیت است.
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۱۲
[ تعداد بازدید:۱,۲۵۰ ]
چادگان زیبای اصفهان
چادگان از دو بخش چاد و گان تشکیل شده است .چاد(کلمه ای ترکی به معنای شیار،شکاف و دره و)گان(پسوند نسبت) می باشد. قرارگرفتن بافت قدیم چادگان در میان دره ای کوچک با معنی لغوی آن یکسان است.
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸
[ تعداد بازدید:۱,۶۱۷ ]
ماسال، بهشت گیلان
شهرستان ماسال از شهرستان‌های استان گیلان در شمال ایران است. ماسال در گیلان همچون بهشت گم شده ای است که دیدن و تماشایش حتی برای کسانی که سالیان متمادی در آن زندگی کرده اند تازه و تماشایی است.این شهرستان دارای جاذبه های توریستی و مناظر زیبا و دلپذیر از قبیل جنگل های سر به فلک کشیده، درختان تنومند، آبشارهای طبیعی، حیات وحش و مراتع سرسبز است
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
[ تعداد بازدید:۱,۴۱۱ ]
جاذبه های دیدنی شهر زیبای گرگان
شهر گرگان مرکز استان گلستان یکی از سه استان شمالی حاشیه دریای خزر است. آب و هوای معتدل دارد، هرچند تابستان‌های آن نسبتاً گرم و شرجی است. اقلیم منطقه بسیار گوناگون و متنوع است و کوه، جنگل و چمن زار، جلگه و دشت، بیابان و شوره ‌زار، دریا و خلیج ، رودخانه و تالاب و زمین کشاورزی را شامل می‌شود.
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶
[ تعداد بازدید:۳,۹۳۲ ]
روستای سرخ ابیانه
۴۰ کیلومتری شمال غربی نطنز از استان اصفهان در میانه راه کاشان به اصفهان، در دامنه کوه های کرکس، یکی از روستاهای استثنایی و منحصربفرد ایران قرار دارد به نام ابیانه. در زبان محلی به ابیانه (Viuna) می گویند که به معانی بید و ویانه به معانی بیدستان است . در مورد قدمت این روستا ، اختلاف نظر بسیار است و از تاریخ دقیق قدمت این روستا اثری در دست نیست
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
[ تعداد بازدید:۱,۰۱۴ ]
لوگو-خانواده

سایت اطلاع رسانی روابط عمومی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی