شماره جدید

در صدد ایجاد دستگاه پیشرفته تر و تولید آن هستم
در گفتگو با حدیث اکبری مخترع جوان کشور
فرزندان ایران زمین با نبوغ واستعداد خدادی خود همواره مصمم و علاقه مندند تا در همه زمینه ها از جمله توسعه و پیشرفت علم و تکنولوژی در کشور سهیم باشند .
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹
[ تعداد بازدید:۴۴۱ ]

موفقیت

هنر صیقلی برای آرامش و تلطیف روح است
بیتا صالحی پور متولد سال 1354، اهل تهران است. وی در مقطع کارشناسی ارشد شیمی تحصیل کرده است و از آنجایی که از دوران نوجوانی به هنر نقاشی علاقه مند شدتوانست درکنار تحصیل به این هنر هم بپردازد.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
[ تعداد بازدید:۵۶۶ ]
می خواهم کاراته را تا استاد بزرگی کیوشی ادامه بدهم
زهرا (پانیذ) پورعلی نژاد متولد1384 است .وی فرزند حمید رضا پورعلی نژاد، شیمیست آزمایشگاه پلیمری پتروشیمی شهید تندگویان می باشد
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳
[ تعداد بازدید:۴۶۹ ]
دوست دارم در آینده مربی شوم
محسن حسینی فرزند سهیلا قاضی همکارمان در پتروشیمی شهید تندگویان است .وی در رشته نینجاتسو فعالیت دارد و علاوه بر کسب مقام های مختلف در رده کشوری دوبار مقام اول را در این رشته کسب کرده است .با این نوجوان و خانواده محترم شان گفتگویی داشتیم که درادامه خواهید خواند.
یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
[ تعداد بازدید:۲۶۴ ]
لذت از هنر و امید وصف حال ما
سال هاست که همکار ما در شرکت ملی صنایع پتروشیمی است.با سلاح شوخ طبعی به جنگ تلخی روزگار رفته است وحتی بیماری نیز نتوانسته او را از دنیای هنر جدا کند. لبخند او به زندگی نشان از رضایت او از وضعیت فعلی است. پای صحبت اوکه می نشینی امید برایتان معنا می شود.
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
[ تعداد بازدید:۴۸۷ ]
آرزویم حضور در المپیک و کسب مدال برای کشورم است
کیان شیرطاونی عضو تیم ملی نوجوانان در رشته سوارکاری است .وی اخیرا مقام اول سوارکاری مسابقات داخلی کشور را کسب نموده است ودر اولین حضور خود درمسابقات بین المللی موفق به کسب مدال برنز تیمی وعنوان پنجم انفرادی گردیده است .
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۳۹
[ تعداد بازدید:۱۴۸ ]
عدم تبعیض و در اختیار قرار دادن فرصت های پیشرفت انتظار داوران است
در سال‌های اخیر که تنیس بازان ایرانی در عرصه‌های گوناگون افتخارات بسیاری را برای میهن عزیزمان کسب کرده‌اند. چهره های دیگری نیز در عرصه داوری در این رشته فعالیت می کنند که با تلاش مستمر خود به جایگاهی دست یافته اند که در سطح بین المللی هم فعالیت می کنند.
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
[ تعداد بازدید:۴۹۹ ]
ترجمه علمی قرآن در 14 هزار بیت
امید مجد یکی از مهندسان شیمی است که پس از اخذ مدرک خود در رشته مهندسی پلیمر از دانشگاه امیرکبیر به ادبیات و ترجمه قرآن به شعر فارسی رو آورد و تاکنون قرآن، نیایش ها، واقعه عاشورا، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه را به شعر تنظیم کرده است .وی در دیداری که با مسئولین ارشد شرکت ملی صنایع پتروشیمی داشت ا زموفقیت های خود می گوید.
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
[ تعداد بازدید:۴۲۸ ]
آرزویم پیوستن به تیم ملی است
کمربند آبی دارد. خیلی مصمم و جدی از هدفش می‌گوید: «کاراته را تا آخر ادامه می‌دهم». اینها حرف‌های محمدرضای 11 ساله شادگانی است. نوجوانی که چند وقت پیش در المپیاد انتخابی تیم ملی نوجوانان کشور، مقام سوم را کسب کرد. محمدرضا رامی، فرزند یکی از کارکنان شرکت پتروشیمی فجر است که گپ و گفت کوتاهی با او داشته ایم.
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
[ تعداد بازدید:۶۸۶ ]
ورزش کنید، شما همگی قهرمان هستید
نوجوانان و جوانان امروز آینده سازان مرز و بوم میهن اسلامی ایران هستند اما گاهی به نگاه بعضی ازچشمان معصوم بی توجه ایم و ساده از کنار آنها می گذریم، به رسم فرهنگ و آیین مهر ورزی و تقدیر از افتخارات قابل تحسین این عزیزان وبا تشکر ازهمکارای روابط عمومی پتروشیمی اصفهان، با نوجوان 14 ساله ای که با حمایت خانواده خود موفق به کسب افتخار فهرمانی جهانی شدگفتگو یی انجام شد که در ادامه می خوانید.
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
[ تعداد بازدید:۶۲۸ ]
لوگو-خانواده

سایت اطلاع رسانی روابط عمومی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی