شماره جدید

ورزش را به عادت تبدیل کنید
ورزش کردن برای بدن انسان و سلامت روح و جسم بسیار مهم و مفید است و افرادی که ورزش را برای خود به یک عادت جدا نشدنی تبدیل می کنند می توانند سلامت بدنشان را در طول دوره زندگی تضمین کنند.
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳

ورزشی

با انواع گروه های ورزشی آشنا شوید
به طور کلی می توان انواع ورزش ها را به سه گروه ورزش های قدرتی ، ورزش های هوازی و ورزش های کششی تقسیم بندی کرد .
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
[ تعداد بازدید:۲,۷۴۲ ]
ورزش های مخصوص تقویت قلب
تمرین های تنفسی ، از انواع ورزش هایی است که هوای بیشتری را به ریه های وارد کرده و بهترین تمرین برای تقویت قلب خواهد بود. پیاده روی تند، پرش در جا، شنا، دوچرخه سواری، طناب بازی ، اسکی و قایقرانی از جمله ورزش های مخصوص برای تقویت قلب است .
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸
[ تعداد بازدید:۹,۹۰۹ ]
ورزش و سلامت قلبی
اکثر مردم می دانند که ورزش برای قلب خوب است، اما آنچه که روشن نیست همین سوال است که که چقدر ورزش برای بهبود سلامت قلب مورد نیاز است.
یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
[ تعداد بازدید:۴۴۸ ]
جایگاه ورزش در ایران باستان
شواهد حکایت از این دارد که در رابطه با قدمت و سابقه تاریخی ورزش در ایران باستان به این دلیل که اغلب در جنگ ها و تصرف شهرها توسط سایر پادشاهان سایر اسناد موجود و حکاکی های روی دیوار یا تخریب یا مورد سرقت قرار می گرفت نمی توان آمار دقیق و مستندی در این زمینه ارائه کرد
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
[ تعداد بازدید:۳۷۱ ]
ورزش و تندرستی خانواده
اگر از ما خواسته شود که درباره نقش ورزش مطلبی بگوییم قطعا خواهیم گفت که ورزش برای سلامت قلب، استخوان، دستگاه گوارش و ... مفید است اما اگر از ما سوال شود که آیا روزانه زمانی را برای ورزش و فعالیت بدنی خود و خانواده مان اختصاص می دهیم یا خیر؟ پاسخ بسیاری از ما منفی خواهد بود.
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۴۴
[ تعداد بازدید:۶۵۲ ]
ورزش در فصل تابستان
ورزش در فصل تابستان شرایط خاص خود را می طلبد و 9 اصل کلی را ورزشکاران و مدیران ورزشی جهت رعایت بهداشت ورزشی و سلامت ورزشکار باید مدنظر قرار دهند :
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
[ تعداد بازدید:۴۰۹ ]
نقش موسیقی در ورزش
انسان جهت ادامه زندگی روزانه خود نیاز به محرک و انگیز ه هایی دارد و این محرک ها می تواند : خانواده ، آینده ، خدمت به هم نوع ، پیشرفت تحصیلی ، مشهور شدن ، لذت بردن از زندگی و غیره باشد
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱
[ تعداد بازدید:۳۷۸ ]
ورزش در فصل بهار
با فرا رسیدن فصل میمون بهار و عید نوروز در ایران زمین و آغاز 14 روز استراحت مطلق به دور ازهرگونه استرس های شغلی و همچنین برنامه ریزی خانواده ها جهت مسافرت رفتن ، طبیعت گردی ، ایرانگردی و دیدن مناطق خوش آب و هوای کشورمان که در نهایت به رسیدن به آرامش روح وجسم ختم خواهد شد
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
[ تعداد بازدید:۴۲۴ ]
صنعتی شدن  ورزش در جهان
جهان پیشرفته امروزی ، جهانی است که به ورزش دیگر به چشم تفریح و سرگرمی نگاه نمی کند بلکه آنرا از ابزارهای مهم رسیدن به تندرستی ، نشاط ، تبلیغات ، اهداف سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی خود در وجهه بین الملل می نگرد و به هر میزان که کشوری آمار جامعه ورزشی آن به لحاظ کمیت و کیفیت بیشتر باشد نشان از موفقیت های چشمگیرتر ، سطح پیشرفتگی ، اقتصاد و قدرت بالاتری در جوامع بین المللی دارد.
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
[ تعداد بازدید:۳۶۷ ]
لوگو-خانواده

سایت اطلاع رسانی روابط عمومی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی