بایگانی اخبار

امروز : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۰۳

[۱۳۸۶]  ::  [۱۳۸۷]  ::  [۱۳۸۸]  ::  [۱۳۸۹]  ::  [۱۳۹۰]  ::  [۱۳۹۱]  ::  [۱۳۹۲]  ::  [۱۳۹۳]  ::  [۱۳۹۴]  ::  [۱۳۹۵]  :: 
[۱۳۹۶]  ::  [۱۳۹۷]  ::  [۱۳۹۸]  ::  [۱۳۹۹]
تعداد اخبار : ۱۲

صنعت پتروشیمی در بحران ویروس کرونا دین خود را به مردم ادا کرد

 
نایب رئیس اول کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات صنعت پتروشیمی در طی چند ماه گذشته گفت در بحران به وجود آمده به خاطر ویروس کرونا صنعت پتروشیمی دین خود را به کشور و مردم ادا کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۱۲:۰۸

خروج آمریکا از برجام هم مانع رشد پتروشیمی نشد/ پتروشیمی، صنعت تحریم شکن

 
با بررسی میزان افزایش تولیدات پتروشیمی‌ها در دولت‌های یازدهم و دوازدهم خواهیم دید تحریم و خروج آمریکا از برجام نه تنها تاثیری بر روند روبه رشد تولیدات پتروشیمی‌ها نداشت، حتی بر تعداد واحدهای پتروشیمی افزوده شد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۱۰:۲۴

نشانه‌ها و علائم اختلالات اضطرابی

 
اختلال اضطرابی نوعی بیماری روانی شایع محسوب می‌شود که از نشانه‌های آن می‌توان به اضطراب و ترس اشاره کردکسانی که دچار اختلال اضطرابی هستند همیشه احساس ترس و نگرانی می کنند، بدون آن که علت آن مشخص باشد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۰۹:۰۴

سوباتان، بهشت زیبای ایران

 
سوباتان جایی است که آب و ابر و کوه و زیبایی همه جمع است بهشتی در ارتفاعات گیلان با دشت‌هایی وسیع و مراتعی سرسبز و در ه‌هایی زیبا و بی‌انتها. روستایی بدون دکل برق و آنتن‌های موبایل. بدون صدای ماشین،بوق، ترمز و گاز. اینجا سرزمین شگفتی‌هاست. با هم به آن قدم می‌گذاریم.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۰۹:۰۱

سبک مدرن دردکوراسیون منزل

 
سبک مدرن یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون منازل است که با جلوه ساده ای که در خانه به وجود می آورد، برای خانه های کوچک و مدرن امروزی بسیار مناسب می باشد. بنابراین در ادامه این مطلب قصد داریم بعد از معرفی ویژگی های این سبک، ترفندهای را به شما آموزش دهیم تا با استفاده از آن ها بتوانید خانه ی خود را به سبک مدرن دکوراسیون کنید، با ما همراه باشید.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۰۹:۰۱

سرگذشت محمد فرخی یزدی

 
محمد فرخی یزدی، شاعر و روزنامه‌نگار آزادی‌خواه و دموکرات صدر مشروطیت، در سال ۱۲۶۷ در یزد دیده به جهتن گشود. وی سردبیر نشریات زیادی از جمله روزنامه طوفان بود. او همچنین نماینده مردم یزد در دوره هفتم مجلس شورای ملی بود و در شب ۲۵ مهر ماه ۱۳۱۸ در زندان قصر کشته شد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۰۹:۰۱

مرصع پلو با ماهی

 
با وجود محبوبیت بالای مرصع پلو با مرغ، برای ایجاد تنوع و تشویق کودکان به خوردن ماهی، انتخاب مرصح پلو با ماهی انتخاب بسیار خوبی است. بعضی از افراد که علاقه‌ای به مزه ماهی ندارند، می‌تواند آن را همراه با مرصع پلو امتحان کنند و مزه ماهی را کمتر احساس کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۰۹:۰۱

سبک زندگی شادبودن

 
خوشحالی فراتر از یک حس خوب و یا یک صورتک زرد خندان است. شادمانی حس لذت بردن تمام و کمال از زندگی‌ و میل به استفاده‌ی بهینه از لحظه‌ لحظه‌ی آن است. شادمانی «چاشنی اسرار‌آمیزی» است که به ما کمک می‌کند بهترین باشیم و به بهترین وجه عمل کنیم.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۰۹:۰۰

ورزش باراسل با حرکاتی زیبا ودوست داشتنی

 
درحال حاضر ورزش باراسل، به‌عنوان یکی از این قبیل ورزش‌ها به شمار می‌رود که موجب جذب طرفداران و علاقه‌مندان بسیاری به سمت خود شده است. منشأ این ورزش کشور فرانسه بوده و به انجام حرکت‌ها و تمرین‌های باله به‌صورت نشسته و خوابیده می‌پردازد که انجام آن‌ها لاغری، صاف شدن شکم و فرم گرفتن عضلات پایین تنه را برایتان به ارمغان می‌آورد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۰۹:۰۰

قوز قرنیه چیست

 
یکی از بیماری های کمتر شناخته شده پزشکی که تشخیص آن توسط بیمار به راحتی امکان پذیر نیست، بیماری قوز قرنیه می باشد. این دست از افراد معمولا با مشکل کاهش بینایی درگیر هستند. اگر شما هم اطلاعات چندانی در این مورد ندارید و می خواهید بیشتر با این بیماری آشنا شوید، توصیه می کنیم با ما همچنان همراه باشید.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۰۹:۰۰

گیاه برگ انجیری( مانسترا )

 
اگر به دنبال گیاهی زیبا برای قرار دادن در محل زندگی یا کار خود هستید ، یکی از بهترین گزینه های برگ انجیریست .گیاهی با برگهای پهن و طراحی شده که برگهای این گیاه با بریدگی های منظم رشد کرده و در انواع گونه های مختلف آن این شکاف ها طرحهای متفاوتی به خود می‌گیرند. می خواهیم در مورد نگهداری از گیاه برگ انجیری صحبت کنیم.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۰۹:۰۰

خودباوری وتلاش عامل ارتقاء زنان شاغل

 
ماندانا بخیر نیا مشاور معاون وزیر ومدیر عامل در امور زنان وخانواده در شرکت ملی صنایع پتروشیمی است که با سابقه 28 سال حضور در صنعت پتروشیمی از سال گذشته دراین سمت منصوب شد.مشاور امور بانوان در این گفتگو از دغدغه ها و چالش های موجود زنان وتلاش های صورت گرفته برای رفع کمبودها و بهبود شرایط شاغلین زن دراین صنعت می گوید با ما دراین گفتگو همراه باشید:
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ , ۰۸:۴۹